(Фото) Милица Тодоровиќ без шминка

By

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов ужива на одмор, а на својот инстаграм-профил се пофали со фотографија од плажа. На своите обожаватели таа им покажа како изгледа и кога не е средена и нашминкана за настап.

dobivaj vesti na viber

Ова не е првпат Милица да покаже како изгледа нејзиното лице кога е целосно природно, без грам шминка. Пејачката повторно предизвика воодушевување и доби еден куп комплименти од своите фанови.

 

Ќе ви се допадне