(Фото) Милица Тодоровиќ без шминка

By

Познатата пејачка Милица Тодоровиќ објави фотографија без шминка.

На фотографијата пејачката позира и без средена фризура.

Милица и целосно е поинаква од онаа на која публиката е навикната од нејзините музички спотови.

Ќе ви се допадне