(Фото) Милица Тодоровиќ плива гола во базен

Српската пејачка Милица Тодоровиќ објави провокативна фотографија на социјалните мрежи. Нејзина пријателка ја сликала гола, додека таа лежи во базен.

Фотографијата предизвика различни реакции кај нејзините фанови, а Милица напиша дека таа не видела кога другарката ја сликата.

 

Scroll to Top