(Фото) Милица Тодоровиќ во бикини се сонча покрај базен

By

Пејачката Милица Тодоровиќ слободното време меѓу настапите го користи за сончање на сонце покрај базен или море.

Српската пејачка со фановите сподели фотографија каде е облечена во танга бикини покрај базен.

Последните неколку месеци Милица се жалеше на вишокот килограми. Но, фановите во коментарите на фотографијата и порачаа дека нема за што да се грижи.

 

Ќе ви се допадне