(ФОТО) Младен и Бранка објави слика од море – Сите се прашуваа, што имаат на себе?

By
Вулетиќ и Окука, уживаат во Црна Гора, а фотката начисто ги збуни сите кои ги следат.

Иако многумина предвидуваа целосен крах на врската, говорејќи како да тоа е се, само не љубов, Бранка Окука и Младен Вулетиќ секој ден минуваат заедно и тоа кај него во Црна Гора.

Поранешните учесници на „Парови“, не ја форсираат претерано својата врска јавно, туку уживаат во неа, а една фотка сепак направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Станува збор за фотка од морето, на која Бранка и Младен се прегрнати, а како што многумина прокоментираа убавата Босанка и Црногорецот на себе немаат баш ништо!

Едно логично прашање, ако се земе во предвид дека се голи, е – кој ги сликал?

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Towanoquon: Eternal Quon anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven attack on titan

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Mixcloud: https://www.mixcloud.com/gogoanimebe/

Dpi hochiminhcity: http://www.dpi.hochiminhcity.gov.vn/Lists/GopY/DispForm.aspx?ID=3766