(Фото) Моите најважни мажи: Цеца има нова фотка на Инстагарм

By

Откако стана баба, српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ , постојано објавува слики од внукот на социјалните мрежи.Таа вели дека постојано е опседната со малиот Жељко и дека не може ни ден да издржи без него „Моите најважни мажи“, вели фолк пејачката за фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Ќе ви се допадне