(Фото) На Боба Живојиновиќ му навираат спомени од младоста со Филип

Сопругот на српската пејачка Лепа Брена, Боба Живојиновиќ се потсети на деновите од младоста и на Инстаграм објави фотографија стара повеќе од две децении заедно со неговиот најстар син Филип.

Фановите веднаш коментирале дека крушата под круша паѓа и дека Филип како дете, неодоливо многу личел на неговиот татко Боба.

Боба вели дека неодоливиот момент останал забележан и претставува еден од најрадосните во детството на Филип, а за тоа говори и неговата насмевка.

Scroll to Top