(ФОТО) Најсекси девојката на светот се соблече гола!

By
Нови разголеми фотки од Емили Ратајковски не им беа баш по мерка на поедини обожаватели.

By @patrickdemarchelier for @thelovemagazine

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

dobivaj vesti na viber

Таа, која многумина ја сметаат за најсекси жена на планетата, сними провокативен едиторијал за магазинот „Love“.

Таа позираше целосно гола. Некои обожаватели беа вџашени, додека некои баш ја исплукаа.

Причината е таа што на фотката Емили делува баш слабичко.

„Анорексијата не би смеела да се промовира на овој начин. Изеди хамбургер – беа само некои од коментарите на корисниците на Инстаграм.

By @patrickdemarchelier for @thelovemagazine @kegrand

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Ќе ви се допадне