(ФОТО) Најсекси српската манекенка се соблече во мало бикини па едвај ги смири градите

Бојана, инаку една од најуспешните српски манекенки, летува во Сен Тропе, од каде обожавателите ги почести со жешки фотки во бикини.Таа, важи за една од најуспешните девојки во Србија, но и пошироко, што докажуваат и бројните ангажмани во странство, и тоа што стана еден од најуспешните модели на овие простори.

По жешките фотки кои ги направи за прочуениот „Sports Illustrated“, дојде време да Бојана малку се опушти во „приватна режија“, па со секси фотките од базен ги почести сите кои ја следат на социјалните мрежи.

Прво фантазијата ја распламна со црвеното бикини…

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

#betweenwork ❤️

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

#betweenwork ❤️

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

…а потоа и во црно, кое совршено го истакна баш сето тоа шт требаше.

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

🖤💙

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

 

Scroll to Top