(ФОТО) Најзгодната српска водителка се соблече на Кипар

Секси водителката во емисијата „Се за љубов“, ужива на Кипар од каде испрати неколку жешки поздарви во облик на секси фотки.Катарина Шишмановиќ веќе неколку дена ужива во Кипар, а иако е вистинска реткост да се види во бикини, конечно одлучи да ги почести обожавателите со такви фотки.

Printskrin: Youtube/RTV Pink Official

Таа се соблече, како што и доликува кога е лето, во бикини, и на карпите направи неколку фотки со кои ги воодушеви сите пријатели и фанови.

Foto: Instagram/katarina_sismanovic

Katarina Sismanovic (5)

Foto: Instagram/katarina_sismanovic

Foto: Instagram/katarina_sismanovic

Сепак, една фотка прилично ги разбранува страстите на Инстаграм, поради тоа што сите се прашуваа дали на себе воопшто има костим за капење.

Foto: Instagram/katarina_sismanovic

Инаку, Катарина неодамна одлучи да се посвети на школувањето, па запишала мастер на Факултетот за политички науки.

 

Scroll to Top