(ФОТО) Наташа Беквалац во прегратка на својата љубов Лука

Наташа Беквалац веќе некое време ужива во љубовта со Лук Лазукиќ, за кого се верува дека навистина е љубовта на нејзиниот живот, бидејќи нема проблем со тоа да и по трет пат го изговори судбоносното „да“. Двојката веќе живее заедно, а како што се шушка, бракот би бил логичен поради околностите.

CRTA …utorak…22h…AMIG SHOW

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Сепак, без оглед на тоа што Наташа и Лука веќе некое време се во љубовна врска, пејачката ретко кога на својот Инстаграм, на обожавателите им споделува поединости од нивниот приватен живот, а за прв пат ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотка на која Лука го држи за рака.

Не само што „вриштеа“ лајкови, туку и позитивни коментари и тоа од оние во стилот дека треба да се живее животот со полни гради.

THE HEART WANTS WHAT IT WANTS…👫❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Сега, убавата Ната објави уште една фотка со својот драги, а ова направи уште поголем „бум“ – за само неколку минути собра неколку илјади лајкови, а коментарите како „Да живее љубовта“, „Можат само да ти завидат“ и слични покажаа дека нејзините фанови секогаш се со неа, и дека се тотално воодушевени со фактот дека својата омилена ѕвезда ја гледаат така среќна и заљубена и во прегратка на својот маж.

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Scroll to Top