(ФОТО) Не стигна да испозира – Вака Анастасија изгледа, кога Цеца ќе ја сликне

By

Анастасија Ражнатовиќ секогаш објавува фотки на кои е целосно средена.

Наследничката на Цеца овој пат не стигна да испозира на сликата, затоа што ја сликна нејзиата позната мајка.

kad te mama u sred recenice slika na prepad🦋 #lastnight

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Сепак, Анастасија ја објави на Инстаграм и покрај тоа што Цеца ја фати среде реченица.

„Кога мама среде реченица ќе те сликне“, напиша Ражнатовиќ на Инстаграм.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: The Hakkenden: Legend of the Dog Warriors Part 2 anime episode 7 online free at https://animeheaven.pro dr stone anime heaven

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflv.uk: Watch Uproar in Heaven animeflv Episode Full online anime

Website https://animefreak.ws: Watch Love Live! Sunshine!! animefreak Episode 13 amine freak tv

Babelcube: https://www.babelcube.com/user/anime-freak

Issuu: https://issuu.com/gogoanimelol