(ФОТО) Неа никогаш ја немате видено во бикини – Се соблече поранешната жена на Жика Јакшиќ

Дајана ужива во крајбрежјето, а иако на репортерите им дече пред неколку дена дека нема да се соблече во костим за капење, сепак таа не одолеа.

За сите овие години колку што е на јавната сцена, што поради песните кои ги сними, што поради тоа што била омажена за Жика Јакшиќ, Дајана Пауновиќ, никогаш ја немаме видено во бикини. Поточно, Дајана никогаш досега не објави ниту една фотка од овој тип, а репортерите со неа баш минатата недела зборуваа на таа тема.

Но, ни рече дека таа сигурно нема да се слика во бикини, затоа што е мајка, но… сепак се соблече!

Даја ужува во црногорското крајбрежје, од каде на обожавателите на Инстаграм замина во кратко „бумеранг“ шминка.

Погледнете какво тело Дајана има сега:

 

 

Scroll to Top