(Фото) Неда Украден секси и во осмата деценија: Во бел костум за капење на јахта

By

Пејачката Неда Украден го прослави својот седумдесетти роденден пред еден месец. Таа вели дека е иако е во осмата деценија од животот, годините се само бројка и може и на оваа возраст да изгледа убаво. Откако објави фотографија од јахта во Црна Гора, обожавателите и пишуваат дека и многу млади девојки можат да ѝ завидат на  изгледот.

 

 

Ќе ви се допадне