(Фото) Неда Украден со внуците ја украси елката

By

Неда Украден заедно со своите внуци ја украси новогодишната елка. Пејачката  објави фотографија на социјалните мрежи на која ја кити елката заедно со трите внуци, близначките Александра и Неда и малиот Душан. Елката е спремна, а и ние. Китењето започнува – напиша Неда во описот на фотката. „Преубаво“, „Само напред“, „Е, тоа е богатство“, беа само дел од коментарите на фотката.

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao boku no hero academia: Watch Redo of Healer Episode 9 (https://animedao.nl/m/ZkAq/ep-9)

WCOStream anime: Watch The Seven Deadly Sins Episode 16