(Фото) Неда Украден ужива на песочните плажи на Малдивите

By

Пејачката Неда Украден ги замени студентите зимски денови, со тропското сонце на Малдивите. Таа на социјалните мрежи се пофали со фотографии на кои се сонча на плажите во костим за капење.

„Како е добро летото среде зима. Опуштање“, напишала пејачката под фотографиите под кои добила пофални коментари од обожавателите за нејзиниот природен изглед и сјајна фигура.

 

Ќе ви се допадне