(ФОТО) Николија го спушти бикинито и ја покажа опасната тетоважа на интимното место

By
Николија Јовановиќ со оваа фотка некои ги изненади, некои ги воодушеви, некои ги шокираше… но никого не остави рамнодушен.

dobivaj vesti na viber

Таа со ќерката и Релјо Поповиќ ужива веќе подолго време во Грција, а нејзините фанови веќе можеа да ја видат во неколку секси издание за време на летувањето.

Таа овој пат позираше во минијатурно бикини, а долниот дел целосно го спушти, до таа мера што и се виде и тетоважата на интимниот дел.

Бидејќи сака тетоважи и ги има неколку на целото тело, тоа и не изненадува така, но, кога ќе видите што е во прашање, нема да останете рамнодушни.

 

Се работи за пиштол насочен, на „незгодно“ место, а на вас ви оставаме да заклучите што оваа тетоважа може да претставува…

 

Ќе ви се допадне