(Фото) Нирвана во бикини: Јелена Розга возбудлива за фановите

By

Хрватската пејачка Јелена Розга не ги остави рамнодушни своите фанови кога објави црно-бела фотографија на која е во бикини со пеперутки и под која напиша: „Нирвана“. По ова, таа собра над 16.000 лајка и куп позитивни коментари за изгледот.

View this post on Instagram

Nirvana 🤍

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Ќе ви се допадне