(ФОТО) Нивес Целзиус е жива еротика

By

Хрватската старлета, Нивес Целзиус пак ги испровоцира фановите. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е во црна секси долна облека.

Нивес кога и да сподели слика фотографија, привлекува внимание. Таа недоамна јавно дозволи среде емисија да и ги фаќаат градите. Нивес беше во брак со хрватскиот фудбалер Дино Дрпиќ и имаат две деца.

Ќе ви се допадне