(ФОТО) Од него доби зграда на 28 ката

Јелена Димитријевиќ во моментов ужива на море во Хрватска, додека нејзиниот сопруг е во Сиднеј.

Foto: Instagram/_jelena_dimitrijevic

Некогашната водителка на неколку емисии на ТВ „Happy“, Јелена, пред неколку дена ја шокираше јавноста, со објавата на Инстаграм дека за роденден од сопругот добила зграда од 28 ката.

Јелена се заљуби и се отсели во Србија, а потоа се омажи за бизнисмен, со кој го чека првото дете.

 

Foto: Instagram/_jelena_dimitrijevic

Вака Јелена се пофали со роденденскиот подарок:

Foto: Instagram_jelena_dimitrijevic

Иако не објавува заеднички фотки на социјалните мрежи на обожавателите сепак, сподели една сликичка од својата посилна половина.

Foto: Instagram/_jelena_dimitrijevic

Јелена во моментов ужива на хрватското крајбрежје, додека нејзиниот сопруг судејќи според се е во Сиднеј.

Погледнете го нејзиниот избраник од полблиска перспектива.

 

Foto: Instagram/_jelena_dimitrijevic
Scroll to Top