(ФОТО) Ослабе па го покажа – Сите се прашуваа како изгледа задникот на Дара Бубамара – Сега го видоа

Пејачката никогаш не изгледала подобро, па гордо ја истакна својата позадина, и ги израдува обожавателите.Дара Бубамара во последно време гордо ги истакнува своите секси облини, бидејќи изгуби вишок на килограми и на нејзина адреса константно пристигнуваат комплименти на сметка на новиот изглед.

Иако секогаш се облекувала провокативно, Дара сега бира уште пожешки изданија, а на најновата фотка која ја објави на Инстаграм, покажа и како сега изгледа нејзината задница.

Веруваме дека многумина токму тоа и ја прашаа, па Дара сигурно ги израдува со оваа предизвикувачка фотка…

„Како си само секси, те обожавам“, се само еден од коментарите упатени на пејачката, која покажа и колку значително ослабе и ги затегна нозете.

 

Scroll to Top