(ФОТО) Ова е сопругот на Бранислава – Taa го напушти поради Аца Лукас

By

Додека својата нова девојка ја рекламира на секој агол како своја нова љубов, фолкерот официјално се уште е во брак со Соња. Сепак тоа на неговата нова девојка не и пречи, бидејќи и таа се уште е во брак со Жељко Пашајлија, со кого има син.

И додека сите од Лозница, родниот град на Бранислава ја обвинуваат дека е прељубничка, очигледно најголема жртва во целата приказна е нејзиниот сопруг и син, кој го чуваат нејзините родители.

 

Ќе ви се допадне

The Day I Became a God Episode 12 at AnimeFreak anime freak

Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 1 at website https://kissanimeonline.com kissanime fire force