(ФОТО) По драмата за старателството, Северина на одмор со синот

By

Покрај големиот број настапи, Северина успева да најде време за своето семејство, односно летното уживање со нив.

dobivaj vesti na viber

Пејачката, Игор и малиот Александар моментално уживаат на семеен одмор од каде пристигнаа и првите фотографии.

Северина на Инстаграм објави фотографии кои ги отсликуваат преслатките моменти во нивното семејство.

Погледнете.

Hakuna Matata ☀️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Moje najmoje ❤️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Ќе ви се допадне