(Фото) По разводот, Карлеуша дома шета маскирана како нинџа во танга

By
Јелена Карлеуша пак објави голи фотографии од својот дом во Белград. Овој пат се маскира како нинџа и пак е во танга.
За потсетување, пејачката неодамна се разведе од фудбалерот Душко Тошиќ со кого беше во брак 14 години. Двајцата се договорија за заедничко старателство и поделба на имотот.

Карлеуша за бракот рече дека жената треба да биде столбот на секое семејство и дека таа имала јак ‘рбет и не е од оние што лесно се откажуваат и креваат раце. Пејачката неодамна откри дека работи и на новиот албум.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне