(ФОТО) Подарок од 160.000 евра – Погледнете каков ѕвер доби екс-учесникот во „Парови“

„Скромен подарок од мојот Зечан“, напиша поранешниот учесник на „Парови“.

Младен Вулетиќ, кој можевме да го гледаме во ријалити шоуто „Парови“, се пофали на социјалните мрежи со својот нов подарок кој го доби од обожавателите. И тоа какви. Младен откри дека го добил, верувале или не, возилото марка „Порше кајен“, чија цена варира од 80.000 до 160.000 евра.

Конкретно овој модел чини преку 100.000 евра. Младен објави на Фејсбук профилот, како позира пред својата нова машина.

 

Scroll to Top