(ФОТО) Погледнете го вистинското лице на Нина Бадриќ – Без грам шминка

By

Хрватската пејачка Нина Бадриќсекогаш води сметка за тоа како изгледа и секогаш е тип топ, со адекватна шминка и фризура, но деновиве објави форографија во која нема ни грам шминка.

Таа дочажа дека нема проблем да се појави без шминка и дека и без тоа таа е вистонска убавица, а со тоа се согласија и многу од нејзините фанови.

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime website: Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 15 (https://4anime.biz/m/Xv4q/ep-15)

WCOStream animes online: Dr. Stone: Stone Wars (https://wcostream.cc/m/GaVd) Episode 11