(ФОТО) Поради оваа актерка со големи гради, мажите го губат разумот, а сега се соблече гола

Росарио Досон објави провокативна фотка која ги фрли припадниците на посилниот пол во транс.

Американската актерка Росарио Досон привлече огромно внимание откако на Инстаграм објави една баш секси фотка. На неа таа позираше речиси гола, а со своите раце ги прекри огромните гради.

„Медитирајте… Размислете… Како Бетмен“, напиша таа.

Фотката собра преку 40.000 лајкови за еден ден, а особено беа воодушевени мажите.

 

Scroll to Top