ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот!

By
Дали ви се допаѓа промената кај поранешната учесничка на „Фарма“?Тамара Џуриќ се враќа на секојдневниот живот, откако некое време мина во билница поради операцијата на задникот.

Неодамна гостуваше кај водителката Рада Раденовиќ, каде говореше за своите здравствени проблеми, но и за својот нов дечко.

 Printskrin: Youtube/RTV Pink Official

Во меѓувреме, Тамара го промени и имиџот, и има нова фризура, со која се пофали на социјалните мрежи.

Foto: Instagram/tamarastar89
Како ви се допаѓа?

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime websites: Attack on Titan Season 3 (Dub) (https://animefreak.ws/m/G4N7) Episode 12

4Anime danganronpa 4anime: Watch The Daily Life of the Immortal King Episode 8 (https://4anime.biz/m/8VA5/ep-8)