ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот!

By
Дали ви се допаѓа промената кај поранешната учесничка на „Фарма“?Тамара Џуриќ се враќа на секојдневниот живот, откако некое време мина во билница поради операцијата на задникот.

Неодамна гостуваше кај водителката Рада Раденовиќ, каде говореше за своите здравствени проблеми, но и за својот нов дечко.

 Printskrin: Youtube/RTV Pink Official

Во меѓувреме, Тамара го промени и имиџот, и има нова фризура, со која се пофали на социјалните мрежи.

Foto: Instagram/tamarastar89
Како ви се допаѓа?

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch YuruYuri: Happy Go Lily animepahe Episode 12 kissanime

Website https://twistmoe.net: Watch SD GUNDAM WORLD HEROES twistmoe Episode 22 dubbed anime

Website https://gogoanime.be: Watch Detective Conan Movie 09: Strategy Above the Depths gogoanime Episode Full gogoanime official site

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Weddingbee: https://www.weddingbee.com/members/gogoanimelol/#

Lamchame: https://www.lamchame.com/forum/members/animefreakws.1004577/