(ФОТО) ПОЖЕШКО ОД ОВА НЕ МОЖЕ – Каја Остојиќ позираше во минијатурно бикини

By
Каја Остојиќ објави ново провокативно селфи.

dobivaj vesti na viber

Таа изгледа брутално добро. Редовно на својот Инстаграм објавува свои фотки во костим за капење, а една баш привлече големо внимание.

Каја позираше во минијатурно бикини, каде до израз дојде нејзината совршена линија. Посебно внимание привлекоа нејзините стомачни, на кои многумина се воодушевија.

 

Ќе ви се допадне