(ФОТО) Пријовиќ прво ги покажа градите, па ја спушти камерата надоле

By
Згодната Александра ги возбуди машките фанови со жолтото бикини, а овој пат горниот дел од телото не беше во прв план.

dobivaj vesti na viber

Таа и нејзиниот дечко Филип Живојиновиќ, по одморот во Монте Карло се упатија во Истра, од каде пејачката постојано ги почести фановите со своите провокативни фотки.

Откако ги покажа бујните гради во Опатија, поради кои на машките им застана здивот, Александра ги збудале сите, и од јахтата, овој пат во жолтото бикини.

 

Така сега не се во прв план нејзините немирни гради, туку секси бутовите и нозете, и нешто уште поинтригантно…

Погледнете самите!

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

stream anime online AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011)

anime heaven AnimeHeaven Gintama

stream anime online BANANA FISH

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

anime heaven au AnimeHeaven My Hero Academia

tải go88