(ФОТО) Пријовиќ прво ги покажа градите, па ја спушти камерата надоле

By
Згодната Александра ги возбуди машките фанови со жолтото бикини, а овој пат горниот дел од телото не беше во прв план.

Таа и нејзиниот дечко Филип Живојиновиќ, по одморот во Монте Карло се упатија во Истра, од каде пејачката постојано ги почести фановите со своите провокативни фотки.

Откако ги покажа бујните гради во Опатија, поради кои на машките им застана здивот, Александра ги збудале сите, и од јахтата, овој пат во жолтото бикини.

 

Така сега не се во прв план нејзините немирни гради, туку секси бутовите и нозете, и нешто уште поинтригантно…

Погледнете самите!

 

Ќе ви се допадне

Watch Your Lie in April Episode 17 (https://crunchyrollfree.com/m/a0W/ep-17) at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll free trial 30 days

Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 1 at website https://animeheaven.pro. See more anime heavene