(ФОТО) Рада Манојловиќ се соблече во танга, па објасни зошто има најдобар задник во цел „Гранд“

By
И понатаму најзгодната меѓу жените во „Гранд“ на базен покажа зошто со години наназад ја носи оваа титула. И нема намера да се одрекне од истата.Со години наназад таа важи за најзгодната меѓу пејачките, а секоја година со жешки фотки покрај базенот ја оправдува оваа титула.Така беше и вчера кога Рада во жешки пози го покажа секој дел од телото, додка фраерите кои и биле во близина, буквално се препотувале!

Рада на базенот стигна со својот „Range Rover“, со широка насмевка, но и лесен фустан под кој немаше градник, па во самиот старт ја распламна фантазијата на сите околу себе.

Видно расположена (а како и не би била кога е до уши вљубена, кога има нов хит и кога работи повеќе од кога било претходно), Рада прво се пресоблече во пресекси шорц, кој совршено ги истакна нејзините облини…

… а потоа конечно се соблече во костим за капење и тоа танга костим за капење, кој беше точно на границата да открие премногу!

… а потоа, откако ги препоти сите околу себе, дојде ред на мокрење на бруталните облини!

Од оваа точка на гледиште, сигурно ви е јасно зошто сите погледи беа насочени надоле…

Ќе ви се допадне

Angel Beats!: Another Epilogue Episode Full

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Kamisama Kazoku Episode 13

Watch anime online for free at TwistMoe teist moe

Player: https://player.me/animeflixnl/about

Huntingnet: https://www.huntingnet.com/forum/members/kissanime-contact-gmail-c.html