(ФОТО) Рамен стомак, затегнати нозе – Роди две деца, а изгледа подобро и од денешните тинејџерки

Весна Џогани го воодушеви сите со фотки во мало бикини, кое совршено го истакна нејзиното згодно тело.

Сопругата на денсерот Џолета Џогани, Весна Џогани, со полно право може да го носи епитетот на една од најзгодните пејачки на домашната сцена, бидејќи после две породувања има витко тело.

Весна во моментов престојува во Црна Гора, од каде се пофали со фотки од купатилото – во мијатурно бикини.

Иако се работи за одраз во огледало, Весна ги воодушеви големиот број на обожаватели, со виткиот стас и рамен стомак, а многу помлади колешки навистина имаат на што да и позавидат.

 

Познато е дека Весна редовно тренира и со години води уреден спортски живот, па ваковиот резултат и не е за чудење.

Да потсетиме, Весна и Џоле Џогани се во брак речиси петнаесет години и се еден од најскладните парови на јавната сцена. Имаат две деца, синот Адриан и ќерката Лаура.

Scroll to Top