(ФОТО) Раста објави фотка од трудната Ана – Погледнете како пејачката изгледа пред пораѓањето

Поп ѕвездата е во 9 месец од бременоста, а на почетокот ан август на свет ќе го донесе првото дете.Стефан Џуриќ Раста и Ана Николиќ наскоро ќе станат родители на девојче, а ако се занемерат огромните вруќини, кои ни малку не и прилегаат, пејачката се чувствува одлично!

Гордиот иден татко, веднаш по враќањето од Црна Гора, каде имаше настапи, се сликаше со својата жена, а кога ќе ја видите сликата ќе сватите зошто и Ана едвај чека да се породи, и како во пракса изгледа „стомакот до заби“.

Еве ја и фотката:


Инаку, Раста со фотката им порача на фановите дека лично ќе не извести кога Ана ќе се породи, со оглед на тоа дека во последните неколку дена, се пласираа дезинформации дека пејачката веќе се породила.

Ќеркичката на Ана и Раста, најверојатно ќе се вика Тара.

 

Scroll to Top