(Фото) Раста се пофали дека ќерката си ја однел првпат на забар

By

Раперот Стефан Џуриќ Раста првпат ја однесе ќерка му Тара на забар. Тој вели дека секој момент го поминува со неа, а често објавува и фотографии од нивните заеднички дружби.

Ќерката Тара која ја доби со неговата колешка Ана Николиќ, со која се разделија

„Првпат на забар“, напиша Раста, а се пофали дека Тара била храбра и мирно седела на столот, додека заболекарот ја прегледувал.

 

 

View this post on Instagram

 

💙🌴LJ.U.B.A.V.🌴💙

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

Ќе ви се допадне