(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот

By
Пејачот на групата „Тропико бенд“, објави селфи од теретана кое исклучително привлече внимание.

Фронтменот на бендот „Тропико бенд“ е Александар Цветковиќ еден од пејачките кои троши многу енергија кога настапува.

Сале Тропико редовно вежба за да може да биде во кондиција и да има затегнато и мускулесто тело.

Тој на Инстаграм објави селфи од теретана на кое позираше без маица, а до израз дојдоа неговите стомачни.

Се разбира, најмногу беа воодушевени девојките.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak my hero academia animefreak: Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full

GoGoAnime gogoanime 10: Dragon Ball (Dub) (https://gogoanime.be/m/JA4) Episode 153