(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот

Пејачот на групата „Тропико бенд“, објави селфи од теретана кое исклучително привлече внимание.

Фронтменот на бендот „Тропико бенд“ е Александар Цветковиќ еден од пејачките кои троши многу енергија кога настапува.

Сале Тропико редовно вежба за да може да биде во кондиција и да има затегнато и мускулесто тело.

Тој на Инстаграм објави селфи од теретана на кое позираше без маица, а до израз дојдоа неговите стомачни.

Се разбира, најмногу беа воодушевени девојките.

 

Scroll to Top