(Фото) Само Карлеуша може гола со танга среде Копаоник на сноуборд

By

Среде снежната идила на Копаоник, балканската дива Јелена Карлеуша се сликаше во  танга на снегот. Периодов пејачката е на зимување на Копаоник со нејзините ќерки Атина и Ника, а друштво им прави и менаџер и најдобар пријател на Карлеуша, Зоран Бирташевиќ.

 

 

Од возење со жичница до снежни игри, тие уживаа во прекрасните сончеви денови во српскиот ски -центар.

Карлеуша објави фотографии со танга на снегот, позирајќи со сноуборд и со моторна санка. Коментарите на социјалните мрежи се поделени, дел од фановите ја пофалија, дел се чудеа како не смрзнала во вакво издание на снегот, некои, пак, велат ова е невкусно.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

 

 

 

 

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv kissanime: That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (https://animetv.cc/m/x1Vw) Episode 12

AnimeFreak attack on titan animefreak: Death Note (https://animefreak.ws/m/gJy) Episode 37