(ФОТО) Сања Папиќ го облече невестинскиот фустан – Едноставно блескаше

By

Српската убавица го кажа судбоносното „да“ со својот избраник Мишо Огњеновиќ во Париз.

Сања Папиќ, своевремено беше мис на Србија, се омажи во Париз за својот емотивен партнер адвокатот Мишо Огњеновиќ. Српската убавица која наскоро треба да се породи, носеше на венчавката фустан со боја на шампанско.

На церемонијата, која беше интимна, беа само најблиските пријатели и членови на семејството.

Да се потсетиме, Сања и Миша се во емотивна врска веќе неколку години, а својата романса не ја експонираат во јавност.

Таа на Инстаграм објави и неколку фотки од Париз каде се омажи.

Ќе ви се допадне

Lupin III: Part 5 Episode 24

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

AnimeHeaven: Magical Legend: Rise to Immortality anime episode 16 online free at https://animeheaven.pro one piece anime heaven

AnimeFreak: Kino no Tabi: The Beautiful World - Byouki no Kuni - For You anime episode Full online free at https://animefreak.ws bleach animefreak

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/gogoanimelol

Getpocket: https://getpocket.com/@gogoanimebe