(ФОТО) Сања повторно ги споулаве сите со својот сексапил

Водителката на „Магазин Ин“ ретко објавува фотки во костим за капење, па оваа е вистинска разгледница за нејзините фанови.

Сања Маринковиќ неодамна ги израдува обожавателите на социјалните мрежи со фотка од својата секси зданица, а на радост на сите сега следеше и продолжение.

Сања на Инстаграм објави фотка во црн костим за капење, и како и минатиот пат, повторно ја покажа сјајната линија.

 

„Мене филтери, фотошоп, апликации… не ми требаат“, напиша Сања на тогашните слики, а и овој пат, ќе се согласите, може да ја употреби истата реченица.

Scroll to Top