(ФОТО) Сандра Перковиќ има нов дечко!

Многумина приметија дека Сандра Перковиќ во последно време изгледа подобро од кога било, но и дека повеќе не објавува фотки од својот долгогодишен тренер и партнер Едис Елкасевиќ, што ги поттикна гласините за нивниот прекин.

Долго по кулоарите се зборуваше дека за насмевката на лицето на Сандра Перковиќ заслужен е новиот маж, а сега се шушка дека станува збор за личност која не е од светот на спортот.

Сандра во последната фотка со Едис објавена во февруари, а потоа целосно ичезна со нејзините фотки на профилите на социјалните мрежи. Сандра потоа самата почна да се појавува на социјалните настани и модните ревии, кои редовно ги посетува, а едни луѓе на нејзините фотографии беа и нејзини пријатели.

Многумина во последно време приметија дека Сандра се повеќе, предизвикувачки и е женската облека и дека видно ослабела за разлика од претходно.

It is Monday , don’t forget to be AWESOME 😽 #MondayMood #TrainingDone #TeamSP #LondonCalling #Mermaid

A post shared by Sandra Perkovic (@discus70queen) on

Сандра сеуште во јавноста не проговори за својот љубовен живот, па допрва останува да се види, дали за нејзината насмевка е заслужна новата љубов.


 

Scroll to Top