(Фото) Саша Ковачевиќ ги покажа мускулите

By
Пејачот Саша Ковачевиќ деновиве одмора од обврските околу новоотворениот ресторан во Белград.
Ковачевиќ моментално се наоѓа на турнеја низ Америка, од каде објави фотографија од топлите краишта на Феникс, на која позира покрај базен во црвени шорцеви.
Пејачот поради обврските околу ресторанот се пожали дека во последните месеци бил пренатрупан со обврски ѝ изгубил голем број на килограми.
„Позира покрај базенот во црвен шорц, а мускулите му се сите на број“, напишала една девојка која му порача дека и покрај недостигот на килограми не изгледа така лошо на фотографијата.

 

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

sites to watch anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Horimiya

english anime ANIMEFLIX Fairy Tail (Dub)

ANIMEFLIX DARLING in the FRANXX Episode 23

Attack on Titan Final Season Episode 9

watch anime dub Your Lie in April

tải go88