(Фото) Саша Ковачевиќ ја накити елката

By

Во домот на пејачот Саша Ковачевиќ владее празнична атмосфера. Тој го украси домот и ја накити елката. Ковачевиќ вели дека како многумина и тој не останал имун на празничната магија.

dobivaj vesti na viber

„Како главен детал годинава за мојата елка, го одбрав цвеќето“, вели Ковачевиќ.

Неговата елка привлече големо внимание на социјалните мрежи поради необичните украси, во облик на цветови. Доминираат нежните бои, а под елката стои Дедо Мраз и фенер.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

High School DxD Episode 7

Komi Can’t Communicate

anime gogo GoGoAnime One Piece

sites to watch anime To Your Eternity

free anime online The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

tải go88