(Фото) Саша Ковачевиќ ужива со девојката и со ќерката

By

Саша Ковачевиќ веќе неколку месеци ужива во врска со својата девојка Зорана Тасовац.

Пејачот е заљубен до уши и секој слободен момент го користи да биде со својата поубава половина.

Саша на својот „Инстаграм“ објавил прекрасни фотографии на кои се гледа како позира со Зорана и со својата ќерка.

„Смешни лица“, напишал Саша на објавената фотографија.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX one piece animeflix: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 9 (https://animeflix.nl/m/2dXY/ep-9)

GoGoAnime attack on titan season 3 gogoanime: Dragon Ball Z (Dub) Episode 291