(ФОТО) Се разголе поранешнета на Аца Лукас

By

Поранешната сопруга на српскиот пејач Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, изминатиов период го преплавува „Инстаграм“ со провокативни фотографии. По разводот со Аца Лукас и сите скандали за кои пишуваа медиумите, Соња најде начин поинаку да го привлече вниманието на јавноста, пишуваат медиумите.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне