(ФОТО) Се соблече сопругата на Бојан Лексингтон и направи хаос

Александра Васковиќ објави слики од море и ги остави сите без текст.

Атрактивната Александра Васковиќ, сопругата на Бојана Васковиќ, пејачката од „Лексингтон бенд“, објави слики од плажата и сите ги воодушеви со својот изглед.
Таа ретко објавува вакви фотки, па затоа и не чуди што сликите од море привлекоа толкаво внимание.

 

Факт е дека сопругата Бојана Васковиќ изгледа сјајно во костим за капење…

… Па сега е јасно зошто многумина на пејачката од „Лексингтон бенд“… и завидуваат.

Scroll to Top