(ФОТО) Се соблече сопругата на Бојан Лексингтон и направи хаос

By
Александра Васковиќ објави слики од море и ги остави сите без текст.

dobivaj vesti na viber
Атрактивната Александра Васковиќ, сопругата на Бојана Васковиќ, пејачката од „Лексингтон бенд“, објави слики од плажата и сите ги воодушеви со својот изглед.
Таа ретко објавува вакви фотки, па затоа и не чуди што сликите од море привлекоа толкаво внимание.

 

Факт е дека сопругата Бојана Васковиќ изгледа сјајно во костим за капење…

… Па сега е јасно зошто многумина на пејачката од „Лексингтон бенд“… и завидуваат.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Attack on Titan (Dub)

dubbed anime Black Clover

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 9

Tokyo Revengers (Dub) Episode 24

AnimeFreak The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

tải go88