(ФОТО) Сека Алексиќ од секој можен агол ги сликаше градите

Пејачката ги испроба новите работи кои ги доби на подарок, па (на радост на обожавателите) одлучи на сите да им ги покаже подобро.

Foto: Instagram/seka_aleksic

Сека Алексиќ повторно ги израдува своите обожаватели. Овој пат, со нови провокативни фотки. Фолк ѕвездата позираше во предизвикувачко издание, во костим за капење, а притоа го откри своето бујно деколте.

Foto: Instagram/seka_aleksic

Градите на Сека, баш од перспектива на нејзините обожаватели на Инстаграм, никогаш не биле поблиску.

Foto: Instagram/seka_aleksic

Секако, оние машките, уживаа во оваа слика.

Foto: Instagram/seka_aleksic

 

И уште една фотка од поблиску

Foto: Instagram/seka_aleksic
Scroll to Top