(ФОТО) Сека Алексиќ се пофали со новата фризура

Погледнете го новиот имиџ на фолк ѕвездата.Сека Алексиќ постојано го привлекува вниманието на медиумите. Овој пат, фолк ѕвездата на Инстаграм со своите бели заби, но и со својата нова фризура.

„Ништо поубаво од убави заби и убава насмевка! Уште кога се твои, природни, а бели“, напиша Сека и ја објави фотката:

Со својата нова фризура Сека позираше и во дворот:

☀️🌴🌺 @proteini.si_srbija @proteini.si_slovenija

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

Scroll to Top