(ФОТО) Сека во бикини – Подготвена за летото

By

Иако се породи пред неполна година кога на свет го донесе синот Јаков, Сека Алексиќ се врати на здравиот живот и вежбањето и сега на крајот можеме да ги видиме нејзините резултати.

@micuaa

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

Сека подготвена го дочека летото и се фотографираше во бикини и со тоа воодушеви многу нејзини фанови.

@micuaa

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

„Бомба“, „кралица“, „убава си“ се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

@micuaa

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

Иако Сека ретко може да се забележи во бикини, таа секогаш наоѓа време да ги почести своите фанови додека ужива под топлото летно сонце.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime one piece: SK8 the Infinity (Dub) Episode 8

AnimeHeaven my anime heaven: Gintama Episode 201