(Фото) Секогаш ќе бидам број еден: Карлеуша дојде гола на настап

Популарната пејачка Јелена Карлеуша за секој настап и јавно појавување се грижи за секој детал кога е нејзиниот стајлинг во прашање. И реално стана препознатлива баш по стилот и изборот на брендирани и скапи парчиња. Но и по костимите во кој најчесто е гола. Па така и овој пат позираше во  капут од латекс и длабоки чизми, а под овие специфични детали има само црна долна облека на себе.

За фотката која ја објави таа вели: Правило број 1, никогаш не биди број 2

И кометарите овој пат се на страна на пејачката од типот: Можете да ја мразите колку сакате, ама таа отсекогаш била пред времето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)