(ФОТО) Секси Каја во бикини – Пејачката се пофали, симна седум кила

Убавата пејачка Каја која ја гледавме и во “Твоето лице звучи познато”, по голема борба со килограмите, диети и напорни тренинзи, ослабе седум килограми и се пофали со ставата на социјалните мрежи.

 

I saw u…💫 🐍 Photo @gljebdjordjevic Style @aleksandarmat Hair @noxnoces Make up @tijanabajicc for @story.srbija

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

Ja sad sišla s’ drveta, a vi kako te? 😂🙈🦋🦎🐍🌴

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

Fashion editorial & interview for Story magazine @story.srbija 👗👙👠👑 @gljebdjordjevic @aleksandarmat @noxnoces @tijanabajicc 🦋

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

Scroll to Top