(ФОТО) Секси Нина објави жешка фотка со дечкото на јахта

Убавата водителка ужива на Сицилија со дечкото, американскиот актер Џејм Елисон.Нина Сениќар ги растажи сите со неодамнешната објава дека се простува од РТС, каде го водеше квизот „Јас ја сакам Србија“, по што се упати на одмор, каде може да се види како ужива.Нина прво престојуваше во Америка, а потоа се упати на италијанскиот брег со пријателите и дечкото Џејм Елисон.

 

Printskrin: Youtube/Emotion Production

Иако ретко објавува фотки со него, Нина овој пат не оддолеа, па обожавателите ја почастија со слики од јахта.

Прво објави една на која е сама, во мало бикини…

Sun, give me all you’ve got ☀️☀️☀️💙 #sicilia 📷 by @masusiema

A post shared by Nina Senicar (@ninasenicar) on

… а потоа и со Елисон.

#CityofGod Sicilian style ☀️ Grazie @cristiano_guzzini x la foto

A post shared by Nina Senicar (@ninasenicar) on

Инаку, Џеј од Нина е постар 4 години и има 35 години, роден е во војничко семејство во Јужна Каролина, а како студент бил „врбуван“ во манекенската индустрија. Но, Џеј од 2008 година, е фокусиран на телевизијата и глумата.

Учествуваше во ријалити шоуто „Во чекор со Кардашијан“, а со Нина е во врска од летото 2015 година.

 

Scroll to Top